Haber Detayı
28 Ocak 2018 - Pazar 18:19
 
ÇYDD, Uğur Mumcu’yu Yönünü Arayan Türkiye paneliyle andı.
ÇYDD Denizli Şubesi, Uğur Mumcu’yu “Yönünü Arayan Türkiye” paneliyle andı. Ümit Zileli’nin yönettiği panele Emekli Tuğgeneral Yazar Dr. Naim Babüroğlu, Siyaset Bilimci Yazar Doç Dr. Barış Doster ve ÇYDD Yönetim Kurulu üyesi Avukat Niyazi Oğuzlar konuşmacı olarak katıldı.
GÜNDEM Haberi
ÇYDD, Uğur Mumcu’yu Yönünü Arayan Türkiye paneliyle andı.

 

 

ÇYDD Uğur Mumcu'yu "Yönünü Arayan Türkiye" Paneliyle Andı...

 

Türkiye'nin tanınmış siyaset bilimci, gazeteci, emekli asker ve hukukçular 27 Ocak'ta Denizli'de "Yönünü Arayan Türkiye" konulu panelde ele alındı. 

 

 

 

 

 

ÇYDD Denizli Şubesi, Ugur Mumcu'yu "Yönünü Arayan Türkiye" paneliyle andı. Türkiye'nin tanınmış siyaset bilimci, gazeteci, emekli asker ve hukukçular 27 Ocak'ta Denizli'de "Yönünü Arayan Türkiye" konulu panelde ele alındı. 

 

 

Gazeteci-yazar Uğur Mumcu'nun katledilişinin 25.yıldönümü nedeniyle 27 Ocak'ta Denizli Barosu Konferans Salonu'nda gazeteci Ümit Zileli moderatörlüğünde yapıldı. 

 

 

"Yönünü Arayan Türkiye" konulu panelde Siyaset Bilimci h Doç.Dr. Bar ış Doster, Emekli Tuğgeneral-Yazar Dr. Naim Babüroğlu ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Niyazi Oğuzlar konuşmacı olarak katıldı. 

 

 

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Denizli Şube Başkanı Ümran Aygün, "Atatürkçülük, ulusal bağımsızlık ve ulusal onur demektir. Uğur Mumcu ve demokrasi şehitleri anısına bu paneli düzenliyoruz" dedi.

 

Kaynak: Editör: Emel Kurt
Yorumlar
Haber Yazılımı